Франція

«Здається, саме провидіння спорудили гори, наблизило моря, вказало русла річок, щоб створити з цієї країни саме квітуче місце на землі» - писав грецький географ Страбон, відвідавши Галлію - місце, де через сотні років виникла прекрасна Франція.

І дійсно, сучасна Франція - це морські береги і високі гори. Вона омивається Атлантичним океаном, протокою Ла-Манш і Середземним морем. Дві гірські системи Альпи і Піренеї утворюють її природні кордони.

Курорти Франції - це рай і осередок розкоші. Ніцца, Канн, Монте-Карло, Сен-Тропе ... Атмосфера Лазурного берега вабить респектабельну публіку, а легендарні готелі Франції добре відомі у всьому світі. Тут до вас зупинялися Хемінгуей і Черчілль, Анрі Сітроєн і Пікассо, Бордо і Ленон ...

Втім, індивідуальний тур до Франції може включати найрізноманітніші маршрути. Це країна багатої історії і великих ідей, батьківщина моди і шампанського. Відпочинок у Франції - це ідеальний вибір для мандрівника: Франція дарує нам саме те, що ми хочемо отримати в подарунок. Це і престижні курорти Альп і знамениті грязе-і водолікарні, це елітарні Біарріц і Довіль і величні замки чарівної Луари.

Клімат Для континентальних районів Франції, віддалених від узбережжя, характерна холодна зима і тепле літо. На півдні клімат середземноморський - літо жарке і сонячне (24-25С), зима тепла і волога (8-10С). У Парижі найхолодніший місяць - січень (мінус 6-13С), найтепліший - липень (максимум 35С).