Екзотичні країни

                     Екзотичні країни - ідеальне місце для відпочинку!
Тропічні ліси, мальовничі гори, білосніжні пляжі і чудові водоспади! Тут Ви можете помилуватися на екзотичних тварин, птахів і риб! Завдяки атмосфері вічного свята і веселощів, що панує на курортах, Ваш відпочинок в екзотичних країнах стане незабутнім.
Екзотичні тури - це подорожі в казкові країни. Місця мрій і мрій ...
Найдивовижніші місця планети будуть у Ваших ніг. Спогади про ці подорожі Ви збережете на все життя.

               Складові привабливості екзотичного відпочинку у туристів:
1. Комфортний клімат - сонце сяє цілий рік!
2. Унікальність і неповторність природи, чистота і комфорт пляжів Індійського, Атлантичного і Тихого океанів.
3. Розкіш готелів і комфортабельність бунгало.
4. Екзотичний відпочинок - це можливість не тільки доторкнутися до давньої цивілізації, але й прекрасний варіант для активного відпочинку, полювання та риболовлі.
Сафарі-тури - це захоплюючі мирні екскурсію в дику природу. Пересуваючись на машинах підвищеної прохідності в супроводі рейнджера-провідника, Ви познайомитеся з екзотичними тваринами, багато дізнаєтесь про їх звички, зможете зробити фото.
5. Екзотичний підводний світ - рай для дайверів. Екзотичні країни є батьківщиною багатьох екзотичних видів риб і морських тварин.
Багато готелів мають на своїй території дайв-центри, де можна взяти напрокат необхідне спорядження і отримати цінні консультації.
6. Тут можливо поєднувати пляжний відпочинок з екскурсійною програмою багатющої, екстремальними та екологічними турами.
Для цінителів вин існують дегустаційні тури, які включають екскурсії по мальовничим виноробним регіонах світу. Звичайно, тут не обійдеться без дегустації вин і портвейнів.
Етнічний туризм дає можливість доторкнутися до життя певної етнічної групи, дізнатися про традиції, історії, побуті народу, зануритися у цікавий світ незнайомих вдач і звичаїв.
7. Також екзотичний тур дозволить Вам зробити незабутній шопінг, придбати екзотичну посуд або місцеві сувеніри, поєднати відпочинок в іншій країні з придбанням вигідних покупок.