Німеччина

 

Загальна інформація
Німеччина ... Одна з найбільших європейських країн, що володіє багатою історією та величезним туристичним потенціалом, чи багато ми знаємо про неї? Країна, що поклала кінець пануванню Стародавнього Риму в V ст. і заснувала Священну Римську Імперію в X в, країна спустошливих воєн і невпинного творення, розпадається на окремі князівства, який потім зливалися воєдино, як краплі ртуті, утворюючи ще більш потужний союз ... Від варварських племен до Гете і Шіллера, від руйнування стін Риму до падіння Берлінської стіни - Німеччина пройшла довгий шлях, завжди залишаючись в центрі європейської історії. І якщо ви хочете доторкнутися до неї, побачити і відчути атмосферу минулих століть, приїжджайте до Німеччини.
Вся бурхлива історія країни відбилася в її пам'ятках. Практично в кожному місті Німеччини є історичний центр, де збереглися будівлі, що йдуть корінням в століття. Кельнський собор, Рейхстаг у Берліні, Казино в Вісбадені, Марієнплатц в Мюнхені - це треба бачити своїми очима. Але не тільки архітектура приваблює туристів. Міста Німеччини - не застиглі хвилі історії, це бурхливе море життя. У кожного свій характер, свої особливості. Тут кожен знайде собі розваги на будь-який смак. Сотні музеїв, включаючи найекзотичніші, кращі театри, мюзикли, світові фестивалі, спортивні змагання та народні свята - все це чекає Вас.
Ви можете завмерти в захопленні перед «Сікстинської Мадонною» Рафаеля в Дрездені, а можете взяти напрокат Порше або Ламборджіні і спробувати побити рекорд Північної Петлі Нюрбургрінга, а ввечері насолоджуватися кращим у світі пивом в «Хофбройхаус» на лаві, відполірованої до блиску любителями янтарного напою за 400 років.
І скрізь Вам допоможе істинно німецька пункутальность, точність і люб'язність. Транспорт приходить і йде за розкладом, скрізь покажчики і довідкові, сервіс в готелях прекрасний - одним словом, всі працюють, щоб Ви могли насолоджуватися незабутнім відпочинком в самому серці Європи.

Клімат Німеччини
Клімат Німеччини помірний, перехідний від типово морського до більш континентального при русі з північного заходу, де великий вплив Атлантики, на південний схід, екстремальні природні явища тут рідкісні.

Коли краще їхати
Найкращий час для поїздки залежить від того, куди Ви їдете. Альпійські курорти готові прийняти Вас цілий рік, курорти Балтики краще відвідати в липні або серпні. Милуватися пам'яток стародавніх німецьких міст можна цілий рік, але краще зробити це з травня по вересень. І, звичайно, Різдво - прекрасна пора для романтичних подорожей.

Німеччина - довідка про країну
Офіційна назва - Федеративна республіка Німеччина.

Столиця - Берлін.

Географія
Має сухопутні кордони з Данією, Польщею, Чехією, Австрією, Швейцарією, Францією, Люксембургом, Бельгією та Нідерландами. На півночі її природну межу утворюють Північне і Балтійське моря.
Держава розділена на 16 федеральних земель.

Різниця в часі - Київське мінус 1 годину.