Португалія

 

Столиця - місто Лісабон.

Географічне положення, природа

Португалія розташована в західній частині Європейського континенту. З півдня її омиває Гібралтарську протоку, на заході знаходиться Атлантичний океан, а з півночі та сходу Португалія межує з Іспанією.

У Португалії три основні популярні курортні зони:

Узбережжя Алагарве, яке простягнулося на кілька десятків кілометрів на півдні країни, починаючи від кордону з Іспанією.

Курорти приміської зони Лісабона, розташовані в районі містечка Ешторіл.

Острів Мадейра, розташований в Атлантичному океані на північ від екватора в півтора годинах польоту від Лісабона.

Сяюча блакить океану вдало гармонує з білими піщаними пляжами, пурпуровими виноградниками, неозорими полями пшениці і маку.

Клімат

Субтропічний. М'який, без різких коливань температур. На півночі переважає морський клімат, обумовлений Гольфстрімом. На півдні клімат теплий і сухий. Середні температури січня від +5 С до +10 С, липня від +20 С до +27 С. Опадів на рівнинах від 400 до 800 мм, в горах від 1000 до 2500 мм в рік.

Найкращим часом для пляжного відпочинку на материковій частині Португалії є період з липня по вересень, коли температура води досягає +19 ... +21 о. В цілому клімат Португалії вельми сприятливий, і її можна відвідувати в будь-який час.

Мова Офіційною мовою Португалії є португальська. Також широко вживаються іспанська та англійська.

Час Відстає від Кіевскаго на 2:00

Гроші Євро

Віза Шенгенська віза

Релігія 97% католики, 2% протестанти

Курорти Португалії

Азорські острови

Азорські острови - архіпелаг, що складається з 9 островів, розташований в самому центрі в Атлантичному океані, в 1460 км від берегів Європи. Назва островів, швидше за все, походить від застарілого португальського слова «azures», що буквально означає «блакитні».

Азорські острови здивують своєю красою: кришталево чиста вода океану, блакитні озера, квітучі азалії, посипані зеленню пагорби, красиві птахи і дивовижний підводний світ.

На Азорських островах можна поєднувати пляжний відпочинок, екотуризм і активний відпочинок (дайвінг, сноркелінг, рибалку та інше). Дайверів і просто любителів океану на острова привертає різноманітна морська флора і фауна. Тут можна спостерігати кашалотів в природному середовищі існування, всього ж в околицях островів мешкає 23 види китів, кілька видів дельфінів, зустрічаються рідкісні медузи і ростуть під водою м'які корали.

Азорські острови досить популярні серед любителів дайвінгу завдяки унікальним вулканічним пейзажам і різноманітної фауни. На Азора представлені багато видів морських мешканців, такі як риба-папуга, сірий електричний скат, сірий групперов, Баракуда, осміног, риба-голка, великі омари. На Азорських островах можна взяти участь в зануреннях, які дозволяють спостерігати за китами у відкритому океані.

Азорські острови славляться своїми сирами, сир Сан-Жоржі багатьма туристами купується навіть як сувенір. Також привезти додому звідси можна дивно смачні Азорські ананаси.

День Святого Івана (24 червня) - найпопулярніший свято на Азорських островах. В цей день проходять барвисті процесії і запалюються багаття. Щорічно в серпні на Санта Марії проходять ралі.

Алгарве

Алгарве - найпівденніша провінція Португалії. На півночі гірська ланцюжок захищає цей район від північних вітрів, а на півдні теплі течії Атлантики і африканські вітру сприяють підтримці унікального м'якого клімату. Тут 300 сонячних днів у році, а середня температура становить 25 градусів влітку і 18 - взимку. Більше 150 км найкрасивіших піщаних пляжів, багато з яких захищені скелястими виступами, залучають в Алгарве туристів з усієї Європи круглий рік.

Сьогодні Алгарве - міжнародний центр туризму, економіка якого швидко розвивається. Спортом тут можна займатися протягом усього року. Вибір видів спорту величезний - гольф, верхова їзда, теніс, легка атлетика, всілякі водні види спорту і просто оздоровчі піші прогулянки по дивовижно красивих місцях - прогулянки, які дозволяють помилуватися багатством флори і фауни цього куточка Португалії.

Лісабон

Лісабон - одна з найдавніших столиць світу. Місто, просочений духом історії, де минуле і сьогодення гармонійно сплелися в одне ціле. Закладений на пагорбах над річкою Тежу, Лісабон отримав назву «місто на семи пагорбах». У 1775 році сильний землетрус зруйнував місто, і тільки завдяки таланту прем'єр-міністра маркіза де Помбала Лісабон був відновлений.

Зараз столиця Португалії переживає економічний підйом - будуються висококласні готелі, які разом з португальською кухнею і хорошим вином перетворили столицю Португалії в одне з найпривабливіших місць в світі.

Лісабон нерідко називають перлиною португальських міст. У місті гармонійно поєднується архітектурну спадщину різних стилів: тут можна побачити замок, побудований в IX - XIV ст., Романський собор XII століття (перебудований в XVIII столітті), готичний монастир кармелітів (1389-1423, нині в ньому розташовується археологічний музей), палаци (Беленського палац, палац Мафра і палац Келуш - бароко; палац Ажуда і палац Сан-Бенту - класицизм) і церкви, виконані в стилях мануеліно і бароко (базиліка Ла Ештрела, церкви Святого Вісенте ді Фора, Консейсау Велья, Святого Роке, Музей церковного мистецтва).

Щоб познайомитися з нічним життям Лісабона найкраще відправитися в квартал Байру-Алту.

Мадейра

Мадейра - казковий острів в Атлантичному океані. Тут круглий рік квітнуть орхідеї і Бугенвіль. Високо в горах ростуть сосни, і іноді там навіть випадає сніг. Найвища точка - пік Ріву, він височить над океаном на 1861 м. Від Мадейри до Лісабона майже 1000 км, а до Африки - 608 км.

Як курорт Мадейра відома вже близько 200 років. Тут воліють відпочивати члени королівських будинків, відомі письменники і політичні діячі.

Туристичний сезон на острові Мадейра триває цілий рік, середня температура повітря взимку - +20 ° С, влітку - +25 ° С. Морська вода ніколи не буває холодніше 18 градусів. На Мадейрі немає виснажливої ​​спеки.

Місцевий клімат тонізує і відновлює сили, навіть саме повітря цілюще. Природа острова теж унікальна. Тут збереглися великі реліктові ліси, які покривали Європу в дольодовиковий період. Зараз вони перебувають під охороною ЮНЕСКО. Водоспади, старовинні зрошувальні канали (левади), прокладені по схилах гір, гігантські вулканічні скелі, що йдуть в океан ... На узбережжі вирощують тропічні фрукти, які не зустрічаються більше ніде в світі.

На Мадейрі любителі активного відпочинку знайдуть можливості для занять скелелазінням, тенісом, гольфом, віндсерфінгом, дайвінгом, водними лижами, для катання на гірському велосипеді, прогулянок верхи.

Порту

Порто - друге за величиною місто Португалії, що дав назву портвейну і всій країні. Порту є найважливішим економічним центром півночі країни, це другий за величиною порт Португалії. Це батьківщина Генріха Мореплавця. Місто волелюбний, навіть король не мав на Порту своєї резиденції і змушений був проживати на прова гостя в палаці єпископа, а аристократи не повинні були знаходитися в місті більше трьох днів. Це місто торгової еліти і оплот ліберальних сил країни. Диктаторський режим Салазара з самого початку не користувався тут ніякої популярністю.

Але якщо продовжити тему романтики, то хочеться відзначити, що відомий актор Джон Малкович вважає Порту самим романтичним містом Європи. Не знаю, не знаю, все-таки це не Венеція і не Париж. Але частка істини в його словах, на мій погляд, безумовно, є. Коли туман, піднімаючись над річкою і океаном, закутує вулиці своїм таємничим плащем, цей сірий гранітний місто вас просто зачаровує. А в яскравий сонячний день Порту здається таким же веселим і повним любові до життя, як вийшов на берег відчайдушний моряк. Містика ...

Азорські острови - архіпелаг, що складається з 9 островів, розташований в самому центрі в Атлантичному океані, в 1460 км від берегів Європи. Назва островів, швидше за все, походить від застарілого португальського слова