Норвегія >>

Скандинавія. Вся правда про вікінгів + Норвезькі фіорди!

 

• 6 столиць - в програмі туру (Рига, Таллінн, Хельсінкі, Стокгольм, Осло, Копенгаген)

• подорож до фіордів Норвегії у вартості туру

Вартість від 5500 грн

Виїзди:

08.08
22.08

Без нічних переїздів!

Львів - Рига - Юрмала -Таллінн - Хельсінки - Cтокгольм - Осло - Копенгаген - Познань - Львів


День 1
08:00 Збір на залізничному вокзалі м. Львова.
08:30 Виїзд зі Львова.
Переїзд територією Польщі. Ночівля у транзитному готелі.

День 2
08:00 - Виселення з готелю. Переїзд у Ригу. Оглядова екскурсія по місту - "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Вы побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.
Рекомендуємо екскурсію по м. Юрмала (20 євро/15 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.
Переїзд в Естонію. Поселення в готель. Ночівля.

День 3
Сніданок. Переїзд в Таллін. Оглядова екскурсія по місту "Vanna Tallinn".
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа - один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман... Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча... Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посерд вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn.
Вільний час.
А ввечері рекомендуємо самостійно насолодитися шедеврами естонської кухні, наприклад, відвідавши ресторан Olde Hansa. Тут всі гості в пошані! Достовірне уявлення про ганзейський період Таллінна можна отримати в будинку багатого купця Olde Hansa, в середньовічній будівлі на площі Вана Тург. Страви, приготовлені за рецептами старовинних грамот, зможуть задовольнити найвибагливішого купця. Неодмінно варто спробувати напої, змішані старим монахом за його рецептами, благородні вина з приправами і медову брагу, що неодмінно підніме настрій. А якщо у пана купця було вдале полювання, то можна буде спробувати ведмежатину, приготовану на честь Його Королівської Величності, захисника і повелителя Таллінна, короля Данії Вальдемара II.
Ночівля.

День 4
Сніданок. Виселення з готелю. Паромна переправа в столицю Фінляндії - Гельсинки.
Сьогодні ми пливемо... пливемо в країну тисячі озер, країну північного сіяння, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, ми пливемо в столицю Фінляндії - Гельсинки. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам'ятник композитору Яну Сибелиусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний Собор ... та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості.
Оглядова екскурсія по місту.
Вільний час.
Рекомендуємо прогулянку: Морська фортеця Соуменлінна або Свеаборг (25 євро) - перлина Фінляндії. Мальовничий оазис, музеї, галереї, парки надовго залишаться у пам'яті. Свеабог - 250-ти літній культурний скарб, чудове поєднання природи та архітектури, пам'ятка світової спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний музей під відкритим небом!
Переїзд в порт м.Турку. Посадка на паром. Відправлення в Стокгольм (Швеція). Ночівля на паромі.

День 5
Сніданок на паромі (оплачується додатково).
06.10 Прибуття в Стокгольм.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.
В центрі міста знаходиться Гамла Стан (Gamla Stan - Старе місто) і Ріддархольмен -«Лицарський острів», найбільший, і найкраще збережений середньовічний центр Північної Європи. Розташований у Старому місті Королівський палац, збудований у 1754 році, зараз є найбільшим королівським замком в світі. У дворі палацу щодня проходить зміна караулу. З інших пам'яток можна виділити собор Святого Миколи - місце коронації шведських монархів, Збройову палату, Королівський монетний двір, палац Укceншepна і Teccінcкий палац. Ha острові Pіддapxoльмeн можна побачити декілька палаців - Палац Bpaнгeля, Палац Cтeнбoкк і Палац Бyнде. Але цікавіша Ріддархольмськая церква, будівництво якої припало на XIII-XV ст. Ця церква була місцем поховання шведських королів і аристократів, а з 1807 року по наші дні тут розташований музей.
Вільний час.
Рекомендуємо відвідати музей Васа (27 євро/12 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам'яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев'ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
Переїзд територією Швеції. Ночівля у транзитному готелі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. 
Сьогодні наш шлях лежить в одне з найкрасивіших місць на землі. У казку Норвезького Королівства яку не написала людина, а створила її Величність природа. Так, це саме він найбільший і найглибший фіорд Європи - Согнефьорд - «Король фіордів».
Тут, по дорозі до "країни чудес" ми проїжджаємо містечко Боргунд. Можливо Ти не бачив, але неодмінно чув про Боргундську старківку, адже це одна з 28 збережених до сьогодні церков вікінгів. Побудована ще у 1150 р.-1180р. вона жодного разу ще не була реставрована. Це гордість норвезької архітектури, яку повинні побачити і ми. Норвегія не перестане нас милувати дивами природи, архітектури та інженерії. Дорогу з Лердала до Еурланна називають "Сніжною дорогою" тут і влітку можна пограти у сніжки, а під могутніми горами висотою 1600 м проходить найдовший у світі Лердальський тунель - 24,5 км. Поїхали! Переїзд у Флам.
Запрошуємо на прогулянку на кораблі по найбільш мальовничим куточках Согне-фьорда (50 євро) - Що ж, бути в Норвегії і не побачити фйорди? Їх тут повно, і кожен з них унікальний і по своєму гарний. Найкращий спосіб побачити, відчути, що таке фйорди, це прогулянка на кораблику. Наш кораблик пропливе по Аурландс-фйорді і Нерей-фйорді, найвужчому фйорді в Норвегії. Скелі нависають над водою, стрімка течія води гірських річок, гучний шум водоспадів, і здається кораблик зараз застрягне між гір .... але ні, проїхали. Чайки кружляють над головою, не забудь взяти з собою для них хоча б булочку, вони завжди раді знайомству якщо, звичайно, пригощаєш Ти, такі вже вони ... чайки. Почуття єднання з природою не можна описати, і не можна передати на фото, це треба відчути самостійно.
Трансфер на оглядовий майданчик Аурланд (10 євро).
І це не все... Запрошуємо в подорож Фломською залізницею (43 євро) - це 20,2 км залізницею, які потяг проїжджає за годину! Залізниця сполучає Флом (2м над рівнем морям) і Мирдал – 865 м, Ти тільки уяви залізницю з таким перепадом висот, вона єдина. Це найбільш вражаюча гірська дорога у світі! Піднімаючись все вище і вище потяг то зависає над прірвою, то ховається в тунель. Фломська долина з розкиданими будиночками, могутні гори, водопад і тролі! ... краса то яка - Ляпота!
А на завершення нашої прогулянки по Согнефйорду запрошуємо на екскурсію "Лабіринти емоцій та адреналіну" (27 євро) . Спочатку ми познайомимо Тебе із Ущелиною Сталхейм: 13 крутих поворотів 18 градусів нахилу, приготуй фото- та відеокамери, розслабся і отримуй задоволення від побаченого. Ну і, звичайно ж як не зупинитись, адже перед нами Сталхеймсфоссен - водопад, що з висоти 240м скидає свої води вниз. Тепер, після отриманої порції адреналіну пропонуємо розслабитись у Магічних білих печерах. Музика Едварда Гріга, кольорова підсвітка печери, навколо запалені свічки, романтика! і в подарунок тістечко з кавою.
Переїзд в готель на території Норвегії.

День 7
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Осло.
Норвегія...Країна в якій є безліч цікавих міст, музеїв, пам'яток, але гордість країни - природа, норвезькі фіорди, одні з найкрасивіших місць на планеті. Розкинувшись на обох берегах однойменного фіорду, Осло зачаровує Тебе своєю оригінальністю. Сьогодні ми побачимо Ратушу, Оперний театр, Парламент.., сьогодні ми побачимо все найцікавіше в столиці вікінгів - Осло. Оглядова екскурсія.
Вільний час.
Факультативні екскурсії:
Вігеландспаркен (10 євро). Напевно найбільш відомий парк в Норвегії. На площі 30 гектарів знаходилося 227 меморіальних скульптур Вігеланда. Більшість з них, що показують не тільки шлях людини, який він проходить від народження до смерті, а й почуття, пережиті кожним поколінням. Саме тут знаходиться скульптура Плакучого Розсердженого Хлопчика - символ Осло

Музеї Кон-Тікі та Фрам (30 євро). Кон-тікі - один з найвідоміших музеїв Норвегії. Всі експонати тут - це предмети і знахідки з експедицій Тура Хеєрдала легендарного «вікінга» Норвегії. Тут є кам'яні скульптури з острова Пасхи, папірусний човен «Ра», археологічні знахідки зроблені в Перу, Полінезії і на острові Пасхи, 10-метрова китова акула і, звичайно ж, пліт «Кон-Тікі», на якому наш герой переплив 8 тис. км через Тихий Океан щоб довести свою теорію.
Фрам музей присвячений історії норвезьких полярних експедицій, розташований безпосередньо на березі Ослофьорда. Будівля музею - це своєрідний скляний намет в якому основною експозицією є корабель Фрам Ф. Нансена, на якому здійснювали Арктичні та Антарктичні експедиції.
До зустрічі, красуня Норвегія!
Переїзд в транзитний готель на території Швеції. Ночівля.

День 8
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Копенгаген.
О, Данія, Данія! Країна старовинних і добрих привидів, країна вікінгів і туманів, країна казкова, давня, незрозуміла ... Маленька країна, що вражає весь світ своїми шедеврами, і своєю сердечністю, і своїми невеликими, дуже акуратними і комфортними містечками. Серце Данії, її столиця - місто Копенгаген, в перекладі з португальської мови, «Гавань торговців». Саме сюди, в Копенгаген, в стародавні часи доставлялися звідусіль найрізноманітніші товари, саме тут жваві купці з заморських країн укладали свої перші угоди з данцями. Копенгаген - місто в яке хочеться повертатися і повертатися ... Пішохідні квартали старого міста, які зберігають вигляд Копенгагена часів великого казкаря Андерсена, Тіволі - містечко казок і розваг, чудові парки міста, прекрасна набережна - місце зустрічей в затишних ресторанчиках, Що розташувалися тут ... Копенгаген змушує посміхатися і цінувати маленькі радощі життя ...
Оглядова екскурсія. Вільний час.
Рекомендуємо:
Христіанія (15 євро) - найшокуюче місце Європи! 30 років тому його заснували хіппі та назвали "вільним містом". Тай справді ця назва відповідає Христіанії!!! Тут свої закони, своє управління, своя поліція, Навіть власний прапор. Отже, запрошуємо вас вдихнути на повні груди "вільного повітря"!
Розенборг (30 євро)- скарбниця даньських королів, один із найвідоміших замків Данії, побудований у 1606 році як літня резиденція королівської сім'ї Крістіана IV, оточений квітучими Королівськими садами, які є найвідвідуванішими у Данії. Замок вражає дивовижним поєднанням розкоші та витонченості. Сьогодні - це музей, експонати якого пов'язані з данським монархам протягом останніх 400 років! Тут Ти відвідаєш Зелений Кабінет з предметами приватної колекції монархів, а також казначейство, де представлені унікальні роботи зі слонової кістки і бурштину, які були власністю минулих членів королівської сім'ї.
Переїзд до парому, переправа до Німеччини. Поселення в готель. Ночівля.

День 9
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Познань (Польща).
Екскурсія по Королівському місту Познань. Зараз відоме своїми ярмарками та виставками, а колись Познань стало місцем, де після довгої розлуки зустрілися брати Чех, Лех і Рус. Ми оглянемо Тумський острів, Кафедральний Собор, Ратушу, Ринкову площу, фонтан Пзозерпіни ...
Вільний час. Переїзд територією Польщі. Ночівля в транзитному готелі.

День 10
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Львів.
Прибуття близько 17:00. 


У вартість входить:
• оглядові екскурсії по містах: Рига, Таллін, Гельсинки, Стокгольм, Осло, Копенгаген, Познань
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки (шведський стіл)
• проїзд на паромах у 4-місній каюті БЕЗ ВІКНА (в каюті душ, туалет).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• медичне страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• сніданки на паромі
• особисті витрати
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати)

Увага!
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданок на нічному паромі для дорослих 11 євро (1 сніданок); діти (12-17 років) - 7 євро (1 сніданок)
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за вечерю на нічному паромі для дорослих 30 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) - 16 євро (шведський стіл).
Вартість харчування для дітей віком до 12р. прохання уточняти 

 

ВАЖЛИВО:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата - 180 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• За двомісне розміщення в каюті БЕЗ ВІКНА на паромах по програмі передбачена доплата - 60 євро/ос
• Доплати за розміщення в каютах інших категорій - під запит!
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусах готуватись НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3 - 3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо.